Порошенко своїм указом створив конституційну комісію

Президент України Петро Порошенко підписав указ про створення конституційної комісії, яка розроблятиме зміни до Основного Закону
Depo.Влада
3 березня 2015 11:22
ФОТО: depo.ua
Порошенко своїм указом створив конституційну комісію
Порошенко своїм указом створив конституційну комісію

«Комісія створюється з метою вироблення узгоджених пропозицій щодо вдосконалення Конституції України з урахуванням сучасних викликів та потреб суспільства», - йдеться в повідомленні прес-служби президента, передає depo.ua.

Передбачається, що до цієї роботи будуть залучені представники різних політичних сил, громадськості, вітчизняних і міжнародних експертів, наголошується в документі.

Комісія утворюється як спеціальний допоміжний орган при президенті України. Пропозиції щодо кандидатур, які представлятимуть їх у конституційній комісії, повинні бути подані до 12 березня.

Засідання комісії будуть проводитися не рідше одного разу на два місяці. Рішення будуть прийматися більшістю голосів присутніх на засіданнях членів комісії шляхом відкритого голосування. Всі напрацювання будуть реалізовуватися шляхом видання в установленому порядку актів президента, внесеними на розгляд Ради відповідних законопроектів.

Відзначається, що указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, 11 лютого Порошенко запропонував призначити голову Верховної Ради Володимира Гройсмана главою конституційної комісії.