Порошенко створив Раду з питань захисту журналістів

Президент України Петро Порошенко підписав Указ "Про Раду з питань захисту професійної діяльності журналістів і свободи слова"
Depo.Влада
23 лютого 2016 14:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Раду створено "з метою забезпечення реалізації конституційного права на свободу слова, налагодження ефективного механізму взаємодії державних органів та інститутів громадянського суспільства, зокрема засобів масової інформації, з питань запобігання перешкоджання законній професійній діяльності журналістів".

Як зазначається, Рада є консультативно-дорадчим органом при президентові України. Її основні завдання - моніторинг ситуації із забезпеченням захисту професійної діяльності журналістів і свободи слова в Україні та напрацювання узгоджених пропозицій щодо визначення першочергових заходів для захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова у відповідності з європейськими демократичними стандартами.

Співголовами ради призначено заступника глави Адміністрації президента Андрія Таранова і прес-секретаря Порошенка Святослава Цеголка

До складу Ради увійшли представники громадських об'єднань, що діють у сфері медіа, ЗМІ, а також Національної поліції, Генеральної прокуратури, Служби безпеки України, Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та інших державних органів.

Нагадаємо, що раніше Інститут масової інформації констатував зменшення кількості порушень свободи слова в Україні в 2015 році.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада