Порошенко сподівається, що "нормандський формат" буде реанімовано

Президент України Петро Порошенко сподівається, що "нормандський формат" переговорів із урегулювання конфлікту на Сході України буде реанімовано
Depo.Влада
24 серпня 2016 14:15
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час спільної прес-конференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою, передає depo.ua.

"Загроза ескалації бойових дій залишається дуже високою. Зараз під час так званої "підготовки до навчань" "Кавказ 2016" ворог зосереджує свої війська та будує нові військові бази на кордоні з Україною. Окупований Крим перетворився на суцільну військову базу і зараз ведуться розмови про розміщення там ядерної зброї. Наголошую, Росія свідомо ігнорує Мінські угоди, які є ключем для урегулювання ситуації на Донбасі та міжнародно визнаного алгоритму відновлення українського суверенітету над окупованими територіями. Зважаючи на це ми спільно з нашими партнерами по "нормандському формату" продовжуємо працювати над реалізацією мого мирного плану. Мої переговори з лідерами Франції та Німеччини дають підстави сподіватися, що "нормандських формат" буде реанімовано", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, після так званої "кримської диверсії" президент Росії Володимир Путін відмовився від участі у переговорах у "нормандському форматі".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада