Порошенко створив Раду з питань судової реформи

В Україні створено Раду з питань судової реформи, координатором якої призначено заступника глави Адміністрації Президента Олексія Філатова
Depo.Влада
16 жовтня 2014 17:26
ФОТО: depo.ua
Порошенко створив Раду з питань судової реформи
Порошенко створив Раду з питань судової реформи

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на Указ президента України 812/2014.

Під час зустрічі з Філатовим президент підкреслив, що після прийняття закону «Про прокуратуру» та антикорупційного пакета законів на перший план виходить судова реформа. Вона має пріоритетний характер для захисту прав людини, побудови демократичної держави, створення сприятливого інвестиційного клімату та зближення України з Євросоюзом, повідомляє прес-служба глави держави.

Порошенко очікує від нового парламенту, який буде обрано на позачергових виборах 26 жовтня, співпраці у проведенні судової реформи.

«Після парламентських виборів ми не повинні втрачати жодного дня, жодного тижня. Напрацювавши змістовну частину судової реформи з залученням кращих представників суддівського корпусу, представників громадськості, вчених, адвокатів, правозахисників, ми повинні виконати зобов'язання, які ми взяли на себе при підписанні угоди про асоціацію», - сказав президент.

Порошенко доручив координатору Ради з питань судової реформи проінформувати через два тижні про перші підсумки діяльності.

Крім того, президент наголосив на важливості якнайшвидшої імплементації прийнятого позавчора Закону України «Про прокуратуру».

Нагадаємо, що наприкінці вересня Порошенко оприлюднив програму розвитку «Стратегія-2020». Судова реформа визначена як першочергова.