Порошенко: Сьогодні українці знову захищають спокій народів всієї Європи

Президент Петро Порошенко привітав українців з 71-ю річницею визволення України від нацистських загарбників
Depo.Влада
28 жовтня 2015 12:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

"Дорогі співвітчизники! Сьогодні ми відзначаємо 71-у річницю визволення України від нацистів, вшановуємо пам'ять полеглих, вклоняємося воїнам-визволителям, всім, хто вніс свій вклад у перемогу у Другій світовій війні. Ми пишаємося героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів, які в ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю і багато європейських країн, а потім у надзвичайно важких умовах відбудували зруйновані міста і села, відродили економічний потенціал, плекали наше мирне майбутнє", - йдеться у зверненні до українського народу.

Порошенко висловив переконання, що саме на українській землі в роки Другої світової війни визначалась подальша доля людства - тут відбулися одні з найбільш масштабних і найкровопролитніших битв з ворогом. "Неоціненний внесок українців у спільну перемогу народів Європи над нацизмом", - підкреслив він.

"На жаль, вже в XXI столітті, після семи десятиліть після закінчення найбільшого в історії людства воєнного конфлікту, через агресію Російської Федерації і підконтрольних їй терористичних формувань українці зі зброєю в руках захищають суверенітет і територіальну цілісність не тільки своєї держави, але і спокій народів всієї Європи", - сказав глава Української держави.

Він додав, що сучасні захисники України виявилися гідними слави своїх дідів і прадідів.

"Тому я твердо вірю в нашу перемогу", - підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, рік тому з нагоди 70-річчя визволення від нацистів Порошенко заявив про майбутню перемогу у "Вітчизняній війні 2014 року".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада