Порошенко скоротив кількість співробітників представництва у Криму

Президент України підписав Указ "Питання представництва президента України в Автономній Республіці Крим"
Depo.Влада
20 січня 2016 17:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Зокрема, указом представництву президента в АРК доручено у взаємодії з центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування активізувати роботу щодо низки завдань.

Так, представництво має сприяти додержанню конституційних прав і свобод громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї та перебувають на території України, зокрема, вживати заходів щодо підтримки та забезпечення політичних, соціальних, інформаційних, культурних та інших зв’язків з громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території.

Також представництво президента в АРК має активніше брати участь у розробці стратегічних програм повернення тимчасово окупованої території під загальну юрисдикцію України.

Крім того, зазначеним актом визнається за доцільне тимчасове розміщення представництва у місті Херсоні, а деяких його структурних підрозділів – у столиці України.

Указом затверджена оновлена структура представництва, в якій передбачені, серед інших, служба по роботі з громадянами, які переселилися з тимчасово окупованої території, служба міжнародних зв'язків та служба з питань реінтеграції та деокупації Автономної Республіки Крим.

Гранична чисельність працівників представництва президента України в АР Крим визначена у кількості 28 штатних одиниць, що на 7 одиниць менше раніше встановленої.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада