Порошенко сказав, скільки витратять на українські дороги в 2019 році

На будівництво доріг в Україні на 2019 рік заплановано 55 мільярдів гривень

Про це повідомив президент Петро Порошенко під час візиту на Закарпаття, передає Depo.ua.

Він зазначив, що окремі дороги сьогодні – це тільки "напрямки на карті", оскільки насправді "доріг там не існує".

Порошенко зауважив також, що впродовж десятків років дороги в Україні не будувалися.

"У 2014 році на дороги в країні виділялися 10 млрд грн, в 2015 – 20 млрд грн, в 2016 – 30 млрд грн, в 2017 – 40 млрд грн, в 2018 – 50 млрд грн, у 2019 –  заплановано 55 млрд грн. Під час війни. У той час, коли половину ми віддаємо місцевим бюджетам", – підсумував президент.

Нагадаємо, в "Укравтодорі" розповіли, скільки кілометрів доріг відновлять у 2019 році.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман показав, за які дороги взявся уряд.

Водночас міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що в Україні цієї зими понад 7 тисяч кілометрів доріг перебувають в ідеальному стані.

Новак додав, що всі дороги, які "Укравтодор" ремонтував середнім поточним і капітальним ремонтами у 2017-2018 роках серйозних дефектів не мають.

Відомо також, що Міністерство інфраструктури та профільні інститути "Укравтодору" вивчають можливість використання золошлаків при будівництві доріг.

Довідка: Згідно з даними "Укравтодору", на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг державного значення у 2019 році буде спрямовано близько 20 млрд гривень із загальної суми 33,4 млрд гривень на дороги державного значення, передбаченої у Дорожньому фонді.

Загалом на ремонт та будівництво доріг місцевого та державного значення в бюджеті передбачено понад 50 млрд гривень, що є рекордною сумою за всі роки незалежності нашої країни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook