Порошенко схвалив ідею РНБО для бюджету, в якому 5% ВВП йде на оборону

Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня про пропозиції до законопроекту "Про Державний бюджет України на 2017 рік" по статтях, пов'язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України"
Depo.Влада
16 вересня 2016 20:54
ФОТО: depo.ua

Відповідний указ розміщений на офіційному сайті президента, передає depo.ua.

У рішенні РНБО пропонується передбачити в законопроекті не менше 5% від валового внутрішнього продукту для сектору безпеки і оборони України: для Міністерства оборони, Головного управління розвідки Міноборони, Державної спецслужби транспорту, МВС, Національної поліції, Національної гвардії, Держприкордонслужби, Державної міграційної служби, ДСНС, Апарату РНБО, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Управління держохорони, Держслужби спецзв'язку і захисту інформації. У тому числі не менше 3% від ВВП планується направити на оборону.

На фінансування потреб сектору безпеки і оборони запропоновано передбачити в обсязі не менш 129 млрд 267,94 млн грн, в т. ч. не менше 114,8 млрд грд - із загального фонду держбюджету, 8 млрд 467,94 млн грн - зі спецфонду держбюджету, в т. ч. 3 млрд грн - зі спецфонду держбюджету за рахунок конфіскованих коштів та одержаних від реалізації конфіскованого за рішенням суду майна за вчинення корупційних правопорушень.

"Окремо від загального обсягу фінансування потреб національної безпеки і оборони, передбачені видатки в обсязі не менше 1, 1 млрд гривень на сплату відсотків за користування кредитами, залученими під державні гарантії суб'єктами господарювання - резидентами України на виконання програм, пов'язаних із підвищенням обороноздатності і безпеки держави", - йдеться в тексті рішення РНБО. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада