Порошенко схвалив фінансування телеканалу ATR з держбюджету

Президент України Петро Порошенко підписав ухвалений Верховною Радою закон про внесення до Бюджетного кодексу України змін щодо програм підтримки телерадіокомпаній Автономної Республіки Крим та міста Севастополя
Depo.Влада
2 грудня 2016 12:49
ФОТО: depo.ua

У картці законопроекту №5333 на сайті парламенту зазначається, що 2 грудня закон повернуто підписом президента, передає Depo.ua.

"02.12.2016. Повернуто з", - йдеться у повідомленні в рядку статусу документа.

У пояснювальній записці до ініційованого Кабінетом міністрів законопроекту зазначається, що його розроблено з метою врегулювання питань, пов'язаних з фінансовою підтримкою телерадіокомпаній, які функціонували на території АР Крим та Севастополя, зокрема ТОВ "Телевізійна компанія "Атлант-СВ" для телеканалу "АТR T", на оплату послуг супутникового зв'язку та частини заборгованості за такі послуги, яка утворилася з лютого 2014 р., оренду та придбання телевізійного обладнання, оренду приміщень, оплату послуг з використання та придбання об'єктів авторського права за рахунок коштів державного бюджету України.

Так, цей закон встановлює, що уряд України як виняток із положень п. 11 ч. 1 ст. 87 Бюджетного кодексу може визначати у 2016 р. напрями використання бюджетних коштів на програми підтримки телерадіокомпаній, які функціонували на території Криму і Севастополя. Зазначимо, що, згідно з п. 11 ч. 1 ст. 87 Бюджетного кодексу, кошти держбюджету можуть витрачатися на програми підтримки національних і державних телерадіокомпаній, суспільного телебачення і радіомовлення, преси, книговидання, державних інформаційних агентств.

Під час обговорення законопроекту №5333 на пленарному засіданні парламенту член бюджетного комітету Ради Костянтин Іщейкін зазначив, що документ не передбачає додаткового фінансування, розмір фінансової підтримки телеканалу ATR державою складе до 30 млн грн.

Нагадаємо, що 20 квітня Кабмін розпорядився надати фінансову підтримку телеканалу ATRна оплату послуг супутникового зв'язку та частини заборгованості, яка утворилася з лютого 2014 р., а також оренду та придбання телевізійного обладнання, оренду приміщень, оплату послуг з використання та придбання об'єктів авторського права.

Закон було ухвалено Радою 17 листопада. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада