Порошенко дотримав слова: воєнкоми зі спокійних регіонів їдуть до зони АТО

Президент України підписав розпорядження, згідно з яким проводиться ротація військових комісарів
Depo.Влада
24 вересня 2014 13:28
ФОТО: depo.ua
Порошенко дотримав слова: воєнкоми зі спокійних регіонів їдуть до зони АТО
Порошенко дотримав слова: воєнкоми зі спокійних регіонів їдуть до зони АТО

Відповідне розпорядження від 24 вересня розміщене на сайті глави держави, передає ДеПо.

Згідно з документом, міністру оборони України доручено забезпечити спрямування до району проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях для проходження військової служби військових комісарів районів, міст, областей, міста Києва.

Разом із тим на їхні посади призначаються звільнені військовослужбовці - учасники антитерористичної операції, що отримали поранення, інші ушкодження здоров'я та визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров'я для проходження військової служби.

Як повідомляв ДеПо, на початку серпня в ході наради з силовиками глава держави доручив розглянути пропозицію про відповідальність військкоматів за якість кадрового складу, який підлягає мобілізації. 

«Розгляньте пропозицію, щоб воєнкоми несли відповідальність за якість кадрового складу, який мобілізують. Можливо, ми введемо практику, коли бойові офіцери з фронту, які отримали поранення, працюватимуть у військкоматі. Навіть на посадах воєнкомів або їх заступників, а воєнком на 45 діб поїде в ЗСУ», - запропонував Петро Порошенко.