Порошенко: СБУ «взяла за одне місце» 19 критиків мобілізації

Співробітники Служби безпеки України затримали 19 найактивніших критиків мобілізації
Depo.Влада
11 лютого 2015 15:22
ФОТО: depo.ua
Порошенко: СБУ «взяла за одне місце» 19 критиків мобілізації
Порошенко: СБУ «взяла за одне місце» 19 критиків мобілізації

Про це заявив на сьогоднішньому розширеному засіданні уряду президент України Петро Порошенко, передає depo.ua.

«Окреме питання - мобілізація. Два тижні тому була розпочата потужна кампанія, інформаційна війна проти України з метою зірвати мобілізацію. До цього були залучені так звані журналісти, так звані громадські діячі. І це є такою ж загрозою, як і ворог на фронті. СБУ вже знайшла, де формувалася антиукраїнська активність, і на сьогоднішній день вже взяті за одне місце 19 активних критиків мобілізації. За моїм дорученням СБУ буде продовжувати цю роботу і далі», - сказав Порошенко.

За словами глави держави, компромісів у цьому питанні не буде.

«Ніякого відношення до свободи слова ця антиукраїнська діяльність не має. Мобілізація відбуватиметься за планом», - сказав Порошенко.

Він додав, що захист Батьківщини - це завдання кожного голови облдержадміністрації.

«І за підсумками мобілізації ми приймемо деякі кадрові рішення. Ніхто не дасть нікому розгойдуватися», - сказав президент.

Як повідомляв depo.ua, 8 лютого суд на два місяці взяв під варту журналіста Коцабу, який обвинувачується в державній зраді і шпигунстві. Раніше він публічно заявляв, що готовий відсидіти, скільки належить за законом, але не збирається йти в армію.

На 2015 рік в Україні заплановано три хвилі мобілізації - з січня по серпень. Перша почалася 20 січня, вона повинна тривати три місяці. Це вже четверта за рахунком хвиля мобілізації з початку збройного конфлікту на Донбасі.