Порошенко: СБУ ефективно очистилась від шпигунів

СБУ продемонструвала ефективне очищення від представників іноземних розвідок
Depo.Влада
25 березня 2016 18:30
ФОТО: depo.ua

Про це президент України Петро Порошенко сказав під час урочистого зібрання, де привітав особовий склад та керівництво Служби безпеки України з 24-ю річницею, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

"Звертаючись до присутніх у залі, глава держави наголосив, що за останні два роки служба продемонструвала кардинальні зміни — як у своєму складі, так і роботі, змінилися якості її службовців", - йдеться в повідомленні.

Порошенко відзначив участь підрозділів СБУ в антитерористичній операції: «Саме підрозділи служби одними з перших стали на захист територіальної цілісності та суверенітету України, були одними з перших учасників АТО».

"Перший удар, перші поранення, перші герої, які віддали своє життя, - це були працівники служби. СБУ продемонструвала ефективне оновлення, очищення від представників іноземних розвідок, продемонструвала високий рівень професіоналізму", - сказав Порошенко.

Глава держави зазначив, що завдяки таким перетворенням сьогодні рівень довіри до працівників спецслужби є таким же високим, як і до української армії. "Заплатили за цю довіру кров’ю і життям працівників служби", - констатував він.

Президент наголосив, що левова частина керівництва СБУ разом з представниками ЗСУ, Нацгвардії, прикордонників та інших силових відомств продемонструвала ефективну координацію і взаємодію в зоні АТО. Внесок співробітників спецслужби у звільнення 2/3 раніше окупованого Донбасу величезний.

За його словами, лише за 2015 рік в Україні було попереджено понад 200 терористичних атак, організатори більшості яких були підготовлені на території Ростовської та Білгородської областей», - йдеться в повідомленні.

"Вони планували терористичні атаки в Києві, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі, Харкові, Львові проти мирних громадян України. Їхня мета - залякати країну, дестабілізувати внутрішньополітичну ситуацію. Вони є ключовим елементом тієї гібридної війни, яка сьогодні ведеться проти нашої країни", - констатував президент.

"Служба веде не лише ефективне знешкодження, затримку подібних терористів, вона ще й проводить доволі ефективну інформаційну кампанію, представляючи суспільству доволі переконливі докази ефективності своєї роботи. Український народ має за що сьогодні дякувати СБУ", - сказав глава держави.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада