Порошенко: СБУ ефективно очистилась від шпигунів

СБУ продемонструвала ефективне очищення від представників іноземних розвідок

Про це президент України Петро Порошенко сказав під час урочистого зібрання, де привітав особовий склад та керівництво Служби безпеки України з 24-ю річницею, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

"Звертаючись до присутніх у залі, глава держави наголосив, що за останні два роки служба продемонструвала кардинальні зміни — як у своєму складі, так і роботі, змінилися якості її службовців", - йдеться в повідомленні.

Порошенко відзначив участь підрозділів СБУ в антитерористичній операції: «Саме підрозділи служби одними з перших стали на захист територіальної цілісності та суверенітету України, були одними з перших учасників АТО».

"Перший удар, перші поранення, перші герої, які віддали своє життя, - це були працівники служби. СБУ продемонструвала ефективне оновлення, очищення від представників іноземних розвідок, продемонструвала високий рівень професіоналізму", - сказав Порошенко.

Глава держави зазначив, що завдяки таким перетворенням сьогодні рівень довіри до працівників спецслужби є таким же високим, як і до української армії. "Заплатили за цю довіру кров’ю і життям працівників служби", - констатував він.

Президент наголосив, що левова частина керівництва СБУ разом з представниками ЗСУ, Нацгвардії, прикордонників та інших силових відомств продемонструвала ефективну координацію і взаємодію в зоні АТО. Внесок співробітників спецслужби у звільнення 2/3 раніше окупованого Донбасу величезний.

За його словами, лише за 2015 рік в Україні було попереджено понад 200 терористичних атак, організатори більшості яких були підготовлені на території Ростовської та Білгородської областей», - йдеться в повідомленні.

"Вони планували терористичні атаки в Києві, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі, Харкові, Львові проти мирних громадян України. Їхня мета - залякати країну, дестабілізувати внутрішньополітичну ситуацію. Вони є ключовим елементом тієї гібридної війни, яка сьогодні ведеться проти нашої країни", - констатував президент.

"Служба веде не лише ефективне знешкодження, затримку подібних терористів, вона ще й проводить доволі ефективну інформаційну кампанію, представляючи суспільству доволі переконливі докази ефективності своєї роботи. Український народ має за що сьогодні дякувати СБУ", - сказав глава держави.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада