Порошенко розповів, якої допомоги очікує від США

Сполучені Штати можуть суттєво допомогти Україні в нинішній ситуації, якщо нададуть підтримку, принаймні, на чотирьох напрямах: політичному, фінансовому, в питаннях проведення реформ, а також у військово-технічній сфері
Depo.Влада
30 вересня 2015 05:59
ФОТО: depo.ua

Про це зазначив президент України Петро Порошенко під час виступу в Колумбійському університеті, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Пункт перший: нам потрібна міцна політична підтримка - така, як продемонстровав учора у своїй промові президент США", - зауважив глава держави.

Другим важливим фактором він назвав "міцну фінансову підтримку".

"На Донбасі сконцентровано 25% нашої промисловості, яка зупинилася. Там немає працюючих заводів, 10% були фізично знищені. Нам потрібно відродити нашу економіку", - пояснив президент.

У цьому зв'язку він підкреслив, що завдяки підтримці МВФ та Світового Банку в 2016 році Україна очікує позитивного економічного зростання.

"Третє, що нам необхідно - дорадча підтримка в проведенні реформ. Ми не маємо права на жодну помилку. Ми мусимо побудувати за короткий період часу абсолютно нову країну", - наголосив Порошенко.

Крім того, за його словами, в умовах протистояння російській агресії важливою також буде допомога у військово-технічній сфері.

Загалом же, як зазначив президент, якщо говорити в більш глобальному контексті, необхідні всього дві речі - трансатлантична єдність і солідарність з Україною.

Нагадаємо, як стало відомо раніше, президент США Барак Обама уповноважив державного секретаря США виділити Україні додаткову військову допомогу на $20 млн

Більше новин політичного життя України читайте у розділі Влада.depo.ua