Порошенко розповів, як територіальна оборона краще за армію битиме диверсантів

Президент України Петро Порошенко розповів про ряд суттєвих переваги сил територіальної оборони перед регулярними військами

Про це він сказав під час наради в штабі Сухопутних військ ЗСУ, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

За його словами, правильна організація територіальної оборони може вивільнити деякі бойові частини від невластивих їм функцій і завдань, зокрема, пов'язаних з охороною військових та важливих державних об'єктів, змістом маршрутів пересування і маневру військ тощо.

"Органи управління та підрозділи сил територіальної оборони, які досконало знають свою місцевість і соціально-політичну ситуацію в зонах чи районах їх відповідальності, мають перевагу в боротьбі з диверсійно-розвідувальними групами противника і незаконними збройними формуваннями", - пояснив Порошенко.

Президент додав, що утримання сил територіальної оборони обходиться для держави значно дешевше, ніж регулярних військ. Наприклад, у США - в 6 разів, в Данії та ФРН - в 10 разів, оскільки основними джерелами їх забезпечення є місцеві ресурси і матеріально-технічні запаси місцевих військових баз.

Нагадаємо, що, за словами президента, з лютого українська армія відновила свою боєздатність