Порошенко розповів, як територіальна оборона краще за армію битиме диверсантів

Президент України Петро Порошенко розповів про ряд суттєвих переваги сил територіальної оборони перед регулярними військами
Depo.Влада
12 червня 2015 20:14
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав під час наради в штабі Сухопутних військ ЗСУ, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

За його словами, правильна організація територіальної оборони може вивільнити деякі бойові частини від невластивих їм функцій і завдань, зокрема, пов'язаних з охороною військових та важливих державних об'єктів, змістом маршрутів пересування і маневру військ тощо.

"Органи управління та підрозділи сил територіальної оборони, які досконало знають свою місцевість і соціально-політичну ситуацію в зонах чи районах їх відповідальності, мають перевагу в боротьбі з диверсійно-розвідувальними групами противника і незаконними збройними формуваннями", - пояснив Порошенко.

Президент додав, що утримання сил територіальної оборони обходиться для держави значно дешевше, ніж регулярних військ. Наприклад, у США - в 6 разів, в Данії та ФРН - в 10 разів, оскільки основними джерелами їх забезпечення є місцеві ресурси і матеріально-технічні запаси місцевих військових баз.

Нагадаємо, що, за словами президента, з лютого українська армія відновила свою боєздатність