Порошенко розповів, як привселюдно дав ляпаса Медведєву у Мюнхені

Президент України Петро Порошенко поділився своїми враженнями від виступу російського прем`єра Дмитра Медведєва на Мюнхенській конференції з безпеки
Depo.Влада
15 лютого 2016 13:51
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні під зустрічі з воїнами-афганцями, передає depo.ua.

"Росія опинилась в повній ізоляції. Я щойно вчора повернувся з Мюнхена, де була глобальна конференція з питань безпеки. Прямо переді мною виспупав російський прем'єр Медведєв, який сказав, що в Україні немає агресії. На їх думку, в Україні є "громадянська війна". Я не став вступати з ним в полеміку, але чітко заявив, які ще потрібні докази російської агресії. Сотні російських паспортів, які я продемонстрував у Мюнхені минулого року, найсучасніша зброя, яка була вилучена в російських спецназівців. Супутникові фотографії, відео з дронів, відеофіксація нашого Головного управління розвідки, дестятки російських солдат, які були продемонстровані всьому світу. На їх совісті тисячі українських життів. Це не громадянська війна. Це ваші солдати в Криму, це тисячі озброєних до зубів російських військових-агресорів. Це танки, амуніція, артилерія, які знаходяться на моїй землі",  - сказав Порошенко.

"Весь зал оплесками підтримав Україну...Зараз весь світ з Україною", - додав глава держави, зірвавши ще одну хвилю оплесків.

Нагадаємо, 13 лютого Медведєв у Мюнхені заявив, що в Україні йде "громадянська війна".

Порошенко у відповідь на цю заяву сказав: "Це ваша агресія, а не "громадянська війна".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада