Порошенко розповів, що треба робити з пенсіями

Президент Петро Порошенко заявив, що потрібно підвищіти поріг пенсій, скасувати спецпенсії і ввести єдині принципи нарахування пенсій
Depo.Влада
4 червня 2015 11:38
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в посланні президента до Верховної Ради щодо внутрішньої та зовнішньої політики України, передає кореспондент depo.ua.

"По-перше, слід обміркувати та прорахувати можливість підвищення порогу пенсій, з якого розпочинається її оподаткування", - заявив Порошенко.

"По-друге, виконати всі вимоги закону про припинення нарахування будь-яких спецпенсій з 1 червня поточного року для депутатів, міністрів, суддів, прокурорів, митників та інших чиновників. По-третє, якнайшвидше ухвалити закон про єдині принципи нарахування пенсій, і, по-четверте, дати людям можливість скористатися, крім солідарної, накопичувальною системою, та за їх бажанням - послугами недержавних пенсійних фондів", - додав він.

"І, до речі, нагадаю, що у важкому діалозі з МВФ мені вдалося зняти їхню вимогу щодо підвищення пенсійного віку, попри те, що це - загальносвітова тенденція", - похвалився Порошенко.