Порошенко розповів, що після президентства хоче стати депутатом Європарламенту

Президент України Петро Порошенко заявив, що мріє стати депутатом Європарламенту від України після президентського терміну

Про це розповів Порошенко, виступаючи перед студентами Колумбійського університету в Нью-Йорку, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Мене якось запитали: чим ви мрієте зайнятися після завершення вашого президентського терміну? Я відповів, що мрію бути членом парламенту, Європейського парламенту", - сказав президент.

На переконання президента, Україна - європейська держава і повинна стати членом Євросоюзу. "Україна - це демократична держава, вона повинна бути членом ЄС", - висловив упевненість президент.

Він зазначив, що Україна почала проводити ті реформи, що не реалізовувалися з часів проголошення незалежності. Зокрема, мова йде про зміцнення боєздатності армії, сферу боротьби з корупцією, реформу поліції, децентралізацію, податкову реформу.

За його словами, Україна переживає важкі часи через російську агресію, і потребує єдності і солідарності міжнародного співтовариства.

Більше новин політичного життя України читайте у розділі Влада.depo.ua