Порошенко розповів, що після президентства хоче стати депутатом Європарламенту

Президент України Петро Порошенко заявив, що мріє стати депутатом Європарламенту від України після президентського терміну
Depo.Влада
30 вересня 2015 05:38
ФОТО: depo.ua

Про це розповів Порошенко, виступаючи перед студентами Колумбійського університету в Нью-Йорку, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Мене якось запитали: чим ви мрієте зайнятися після завершення вашого президентського терміну? Я відповів, що мрію бути членом парламенту, Європейського парламенту", - сказав президент.

На переконання президента, Україна - європейська держава і повинна стати членом Євросоюзу. "Україна - це демократична держава, вона повинна бути членом ЄС", - висловив упевненість президент.

Він зазначив, що Україна почала проводити ті реформи, що не реалізовувалися з часів проголошення незалежності. Зокрема, мова йде про зміцнення боєздатності армії, сферу боротьби з корупцією, реформу поліції, децентралізацію, податкову реформу.

За його словами, Україна переживає важкі часи через російську агресію, і потребує єдності і солідарності міжнародного співтовариства.

Більше новин політичного життя України читайте у розділі Влада.depo.ua