Порошенко розповів про свою першу реакцію на вбивство Шеремета

Президент України Петро Порошенко пообіцяв провести об'єктивне і прозоре розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета
Depo.Влада
27 серпня 2016 15:11
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю CNN, передає depo.ua.

"Коли ми отримали сигнал про вбивство Шеремета, якого я знав дуже добре, моя перша реакція була гранично проста - я дав інструкції голові Національної поліції, главі секретної служби негайно залучити до розслідування представника ФБР. Це було зроблено через кілька годин. І це не тому, що нам потрібне сприяння, але це було зроблено для збільшення прозорості та довіри до цього розслідування", - сказав Порошенко.

"Це тест для українських правоохоронних органів - забезпечити ефективне і прозоре розслідування в справі про вбивство Павла Шеремета. Це те, що ми повинні зробити", - наголосив глава держави.

Нагадаємо, відомий журналіст Павло Шеремет загинув вранці 20 липня у центрі Києва. В його автомобілі здетонував вибуховий пристрій. Слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство.

На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, а згодом в МВС заявили про наявність записів з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет останнім часом працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вєсті".  В Україні створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

У цій справі вже допитали півтисячі свідків.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада