Порошенко розповів про повернення на Росії сталінських репресій

Президент України Петро Порошенко вважає, що керівництво Росії в своїй політиці перейшло певну межу, через що країна повернулася в сталінські часи
Depo.Влада
27 серпня 2016 21:59
ФОТО: depo.ua

Про це свідчить окупація Криму російськими військами і утримування близько сотні українців в тюрмах на території Росії, сказав він в інтерв'ю CNN, передає depo.ua.

"Тільки позавчора ми отримали інформацію про те, що одного з лідерів кримських татар Ільмі Умерова (заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу – ред.) примусово помістили в психіатричну клініку.

Так що ми бачимо, що сталінські часи, 30-і роки XX століття, повністю повернулися", - констатував президент.

У першій частині своєї бесіди з CNN Порошенко заявив про бажання керівництва Росії зробити Україну частиною "Російської імперії". На його думку, Москва хоче, щоб світ був менш стабільний.

Росія окупувала Крим після незаконного референдуму у березні 2014 року.

Нагадаємо, заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова звинувачують у заклику в ефірі ATR до дій, які загрожують територіальній цілісності Росії. Умеров заявляв, що його слова в передачі невірно переклали.

11 серпня Умерову стало зле в суді, його госпіталізували. Незважаючи на це, суддя винесла постанову відправити Умерова на психіатричну експертизу.

Його помістили у відділення стаціонарної судово-психіатричної експертизи для осіб, які не перебувають під вартою

21 серпня стан Умерова погіршився.

26 серпня у Києві на Майдані Незалежності пройшла акція на підтримку Умерова. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада