Порошенко розповів президенту Німеччини про загострення ситуації на Донбасі

Президент України Петро Порошенко зустрівся у Берліні із Федеральним президентом Німеччини Йоахімом Ґауком
Depo.Влада
24 серпня 2015 20:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Під час зустрічі обговорювались питання виконання зобов'язань у рамках Мінських домовленостей, допомоги Німеччини у розв'язанні проблем внутрішньо переміщених осіб, підтримки ФРН євроінтеграційних прагнень України.

Глава Української держави подякував за чітку і тверду позицію Берліна щодо відновлення суверенітету і територіальної цілісності України та лідируючу роль Німеччини у консолідації міжнародної підтримки для України.

Президент України поінформував Федерального президента Німеччини про продовження загострення ситуації на Донбасі, зокрема щодо постійного порушення російськими військовими і проросійськими бойовиками режиму припинення вогню, інтенсифікацію обстрілів житлових кварталів, об'єктів інфраструктури та промислових підприємств у регіоні. Він зазначив, що терористи далі блокують обмін полоненими і перешкоджають доставці української та міжнародної гуманітарної допомоги на Донбас.

Порошенко висловив вдячність Йоахімові Ґауку за те, що він особисто привертає увагу європейської спільноти до складної ситуації з внутрішньо переміщеними особами в Україні.

Співрозмовники також обговорили процес реформування України і питання євроінтеграційного порядку денного Україна - ЄС, зокрема процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та запровадження безвізового режиму для українських громадян.

Федеральний президент Гаук привітав президента України та Український народ із Днем Незалежності, відзначивши, що через агресію не всі українці мають змогу відзначати це свято. За словами Гаука, сьогодні європейці мають допомогти Україні і стояти з українцями пліч-о-пліч у нелегкий момент історії.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua