Порошенко розповів, коли українцям чекати перших результатів його реформ

Аналіз досвіду реформ в інших країна свідчить, що перших результатів змін варто черкати через 3,6 років після їхнього початку
Depo.Влада
6 вересня 2016 11:32
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час свого виступу з трибуни Верховної Ради, передає depo.ua.

"Мої закордонні радники, автори успішних реформ у своїх країнах кажуть, що за 2 роки в Україні започатковано і відбувається більше системних змін, ніж до того за попередні 23 роки. Можливо, з висоти історичного процесу їм краще видно, можливо, вони не настільки, як ми звами, відчувають болісність цього процесу перетравлення. Проводити реформи в умовах гібридної війни, анексії однієї частини території та окупації іншої є надскладним завданням, але ми рухаємося вперед.

І аналіз досвіду Грузії, Словаччини, Сінгапуру і багатьох інших країн свідчить про досягнення перших і незаперечних результатів змін лише 3,6 років після їхнього початку. Але у нас нема стільки часу, і я так само як і ви незадоволений темпами, і розумію, наскільки вони не відповідають очікуванням суспільства. Очевидною є необхідність пришвидшення модернізації у всіх сферах. Я впевнений, що історично і стратегічно ми на правильному шляху, але бачу ризик, як катком політичної дестабілізації може розчавити перші паростки соціально-економічного відродження, вистраждані всім народом, за які заплачено таку велику ціну", - сказав президент.

Він зазначив, що саме внутрішньою нестабільністю України і намагається скористатися ворог.

"Саме на внутрішню нестабільність ставить наш ворог. І більшість проблем виникли не вчора і не позавчора. Вони є наслідком багатьох ілюзій і помилок, якими супроводжується весь період української незалежності. І сьогодні цей спадок дається взнаки, перетворившись на комплексний історичний виклик для всієї української держави. Водночас кризовий період відкрив перед нами низку можливостей та перспектив, які дають Україні змогу гідно відповісти на цей виклик", - сказав Порошенко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада