Порошенко розповів, коли будуть вибори на Донбасі

Вибори на Донбасі можливі після виведення окупаційних російських військ, відновлення українського контролю над державним кордоном та розгортання озброєної поліцейської місії ОБСЄ
Depo.Влада
28 травня 2016 14:52
ФОТО: depo.ua

Як зазначає depo.ua, про це під час привітальної промови до Дня прикордонників заявив президент України Петро Порошенко.

"Мінські домовленості чітко передбачають виведення окупаційних військ з усієї української території,відновлення українського контролю над державним кордоном, запровадження міжнародної озброєної поліцейської місії ОБСЄ, яка для контролю виконання стане на лінії зіткнення, візьме під охорону до виведення в Росію склади відведеної зброї і поставить на всіх пунктах пропуску свої постійно діючі патрулі для того, щоб унеможливити постачання нових підрозділів російських військ, амуніції, озброєння, повернення найманих бойовиків", - зазначив президент.

За його словами, лише тоді, за українським законодавством, з міжнародними спостерігачами за участі українських партій, кандидатів, при твердих заходах безпеки, при яких влада захистить кожного, хто бере участь в кампанії, і хто йде голосувати, можливі вибори на Донбасі.

"З допуском українських засобів агітації, ЗМІ ми проведемо вибори, які відповідають міжнародним стандартам ОБСЄ. Нічого іншого не буде, я на цьому наголошую", — підкреслив Порошенко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада