Порошенко розповів деталі переговорів з Меркель та Олландом

Президент України Петро Порошенко розповів про деталі перегвоврів з канцлером Німеччини та очільником Франції
Depo.Влада
24 серпня 2015 21:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Ми чітко проговорили, що маємо гарантувати безпеку міжнародним спостерігачам ОБСЄ. Ми чітко домовилися, що маємо забезпечити безперешкодний доступ до всіх територій, включаючи ділянку, не контрольовану українсько-російського кордону для того, аби припинити заходження на окуповану територію підрозділів російської армії, завезення зброї, амуніції. Ми обговорили крайню небезпеку, яку становлять проведення фейкових виборів 18 жовтня і 1 листопада не у відповідності до українського законодавства. Це становить серйозну загрозу всьому мінському процесу", - сказав Порошенко.

Водночас він зауважив: сторони декларували - саме Російська Федерація і підтримані нею бойовики становлять єдину загрозу для відновлення миру та стабільності у регіоні.

За словами Порошенка, під час зустрічі у Берліні глави держав також згадали про необхідність звільнення заручників, включаючи тих, які утримуються на території Росії.

"Ми ще обговоримо питання енергетики, співпраці тристоронньої - мається на увазі Європейський Союз, Україна і Росія, яка забезпечить безперешкодний і надійний транзит через Україну газу під час зимового періоду, і забезпечить надійне укладення угоди, яка буде сприяти вирішенню енергетичних загроз для України", - підкреслив Порошенко.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua