Порошенко розповів, чого хоче від українських виборів Росія

В планах Москви провести на виборах в Україні підконтрольну собі владу

Про це глава держави заявив на зустрічі із зарубіжними дипломатами, передає Depo.ua.

Президент Петро Порошенко підкреслює, що "розуміючи, що українська армія протягом останніх років якісно зміцнилася, і усвідомлюючи, що будь-яка подальша спроба військового вторгнення закінчиться для окупантів плачевно, в Кремлі основну ставку сьогодні роблять на підрив України зсередини".
"2019 рік з цієї точки зору буде визначальним. В Кремлі до нього готувалися ретельно і довго. Що планують у Москві не є секретом. Власне, керівництво Росії цього особливо й не приховує – провести на президентських і парламентських виборах в Україні підконтрольну собі владу", - наголосив Петро Порошенко.
Президент підкреслив, що "мета також цілком зрозуміла – зупинити демократичний розвиток України, її рух у напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції, повернути її у так звану "російську сферу впливу".
"І це не просто наші прогнози. Операція з впливу на українські вибори Росією вже ведеться повним ходом. У цьому зв'язку я б хотів запевнити у тому, що як Президент зроблю все від мене залежне, щоб по-перше, російський вплив на наші вибори мінімізувати", - додав Петро Порошенко.
Президент також підкреслив, що зробить усе необхідне для того, щоб створити всі умови для проведення в Україні вільних і чесних виборів, відповідно до найвищих міжнародних стандартів.
"З цією метою ми запросили для спостереження за президентськими виборами спостерігачів від авторитетних міжнародних організацій та окремих держав", - додав Петро Порошенко.

Нагадаємо, що Порошенко попросив дипломатів розповідати в своїх країнах правду про агресію Росії в Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна