Порошенко розкрив особливості четвертої хвилі мобілізації

Четверта хвиля мобілізації якісно відрізняється від попередніх рівнем мотивації та підготовкою бійців

Про це заявив президент України Петро Порошенко сьогодні, 23 березня, під час зустрічі з командирами військових частин Збройних Сил України в Києві, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Четверта хвиля мобілізації проходить абсолютно по-іншому. І ті хлопці, які зараз приходять у війська, вони вже набагато якісніше підготовлені, пройшовши тренувальні центри. Майже немає відмов", - розповів Порошенко.

За його словами, саме з огляду на цю обставину й ухвалили відповідальне рішення про початок демобілізації. В цьому контексті глава держави наголосив на важливості забезпечення демобілізованих всім належним, зокрема, повного фінансового розрахунку з боку ЗСУ та зустрічі бійців як героїв у цивільному житті.

Водночас президент закликав до конструктивного обговорення наявних проблем українського війська, для їхнього вирішення, уникаючи безпідставної критики армії.

"Є добрі речі - треба казати про добрі речі. Це ключова позиція. Бо ніколи, ніхто, особливо за умов війни, не дозволяє ганьбити свою армію. І я, як президент і Верховний головнокомандувач, нікому не дозволю", - додав Порошенко.

Нагадаємо, раніше у Генштабі ЗСУ заявили, що вже проведені більше 95% заходів щодо першого етапу четвертої хвилі мобілізації, яка стартувала 20 січня 2015 року.

Наступні дві хвилі мобілізації почнуться в квітні і липні і триватимуть 60 днів.