Порошенко розкрив особливості четвертої хвилі мобілізації

Четверта хвиля мобілізації якісно відрізняється від попередніх рівнем мотивації та підготовкою бійців
Depo.Влада
23 березня 2015 19:11
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко сьогодні, 23 березня, під час зустрічі з командирами військових частин Збройних Сил України в Києві, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Четверта хвиля мобілізації проходить абсолютно по-іншому. І ті хлопці, які зараз приходять у війська, вони вже набагато якісніше підготовлені, пройшовши тренувальні центри. Майже немає відмов", - розповів Порошенко.

За його словами, саме з огляду на цю обставину й ухвалили відповідальне рішення про початок демобілізації. В цьому контексті глава держави наголосив на важливості забезпечення демобілізованих всім належним, зокрема, повного фінансового розрахунку з боку ЗСУ та зустрічі бійців як героїв у цивільному житті.

Водночас президент закликав до конструктивного обговорення наявних проблем українського війська, для їхнього вирішення, уникаючи безпідставної критики армії.

"Є добрі речі - треба казати про добрі речі. Це ключова позиція. Бо ніколи, ніхто, особливо за умов війни, не дозволяє ганьбити свою армію. І я, як президент і Верховний головнокомандувач, нікому не дозволю", - додав Порошенко.

Нагадаємо, раніше у Генштабі ЗСУ заявили, що вже проведені більше 95% заходів щодо першого етапу четвертої хвилі мобілізації, яка стартувала 20 січня 2015 року.

Наступні дві хвилі мобілізації почнуться в квітні і липні і триватимуть 60 днів.