Порошенко розказав, чому відсторонили голову Державіаслужби

Голову Державної авіаційної служби України Дениса Антонюка усунули, щоб продемонструвати переваги програми "Відкрите небо", проти якої він виступав
Depo.Влада
3 липня 2015 19:55
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалу "Україна", передає depo.ua.

"Українці заслужили право на дешеві та якісні авіаперевезення. Другий формат - це консервація під одного перевізника і створення йому неконкурентної вигоди. І, на жаль, з тієї інформації, що я отримав, керівництво Державіаслужби - це орган центральної виконавчої влади, який організовує це все, на жаль, виявився прихильником другої неконкурентною моделі», - заявив президент.

«Коли я побачив це, я звернувся до міністра і переговорив з прем'єр-міністром для того, що на період розслідування діяльності голова Державіаслужби був відсторонений і професійні експерти забезпечили реалізацію програми "Відкрите небо" з допомогою міністра - Андрій Пивоварський (міністр інфраструктури, - ред.) є прихильником цієї позиції і дати продемонструвати переваги цієї моделі в Одесі", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, напередодні Кабінет міністрів України усунув від виконання своїх повноважень голову Державної авіаційної служби Дениса Антонюка.

Більше новин про політику читайте у розділі "Влада".