Порошенко розказав, чому відсторонили голову Державіаслужби

Голову Державної авіаційної служби України Дениса Антонюка усунули, щоб продемонструвати переваги програми "Відкрите небо", проти якої він виступав

Про це заявив президент України Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалу "Україна", передає depo.ua.

"Українці заслужили право на дешеві та якісні авіаперевезення. Другий формат - це консервація під одного перевізника і створення йому неконкурентної вигоди. І, на жаль, з тієї інформації, що я отримав, керівництво Державіаслужби - це орган центральної виконавчої влади, який організовує це все, на жаль, виявився прихильником другої неконкурентною моделі», - заявив президент.

«Коли я побачив це, я звернувся до міністра і переговорив з прем'єр-міністром для того, що на період розслідування діяльності голова Державіаслужби був відсторонений і професійні експерти забезпечили реалізацію програми "Відкрите небо" з допомогою міністра - Андрій Пивоварський (міністр інфраструктури, - ред.) є прихильником цієї позиції і дати продемонструвати переваги цієї моделі в Одесі", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, напередодні Кабінет міністрів України усунув від виконання своїх повноважень голову Державної авіаційної служби Дениса Антонюка.

Більше новин про політику читайте у розділі "Влада".