Порошенко розглянув кандидатуру Дарта Вейдера в прем'єри

Президент України Петро Порошенко відповів на електронну петицію про призначення Дарта Вейдера прем'єр-міністром України замість Арсенія Яценюка
Depo.Влада
5 листопада 2015 09:26
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відповіді президента на петицію №22/004829-еп "Дарта Вейдера -  в прем'єр-міністри України", опублікованому на сайті глави держави, передає depo.ua.

"Звертаю увагу, що питання призначення прем'єр-міністра України врегульовано Конституцією України та Законом України "Про Кабінет Міністрів України". Згідно з Конституцією України, Прем'єр-міністр України призначається Верховною Радою України за поданням Президента України (пункт 12 частини першої статті 85, частина друга статті 114)", - йдеться у відповіді.

Порошенко підкреслив, що внесення президентом такого подання має передувати пропозиція коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді.

Нагадаємо, петиція про призначення Дарта Вейдера в прем'єр-міністри 8 вересня 2015 року зареєстрував Магістр Йоду. 17 жовтня петиція набрала більше 25 тис. підписів.

"Просимо підтримати петицію про призначення в прем'єр-міністри України темного лорда Дарта Вейдера", - йшлося в тексті петиції.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада