Порошенко: Росія загострює ситуацію на Донбасі щоразу, коли хоче кращого сценарію

Президент Петро Порошенко наголосив, що для успіху Української держави критичним є підтримка міжнародних партнерів в досягненні миру, і Захід не може здатися в питанні України, а санкції проти Росії повинні продовжитись
Depo.Влада
31 березня 2016 06:11
ФОТО: depo.ua

Про це президент заявив під час виступу на форумі "Боротьба України за свободу, що триває" у Капітолії, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

"Війна Росії проти України довела, що слабкість провокує агресію, в той час як сильна країна може стримати агресора. Тому дуже важливо, що наші партнери допомагають нам стати сильними в усіх відношеннях - політичному, економічному і військовому", - сказав президент.

Глава держави вкотре наголосив, що Україна платить дуже високу ціну за війну з Росією - багато загиблих, вимушених переселенців, 7% території окуповані та близько 20% економіки захоплено чи знищено.

Президент підкреслив, що Росія не виконує Мінські домовленості, продовжуючи посилати війська, важку зброю і боєприпаси в Україну.

"Росія продовжує використовувати ескалацію щоразу, коли хоче добиватися кращого сценарію. Вона продовжує підтримувати бойовиків в Донбасі, бо хоче мати постійний важелі впливу на Україну", - зазначив Петро Порошенко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада