Порошенко: Росія тисне на кримських татар в окупованому Криму

Президент України Петро Порошенко заявив, що Росія в окупованому Криму тисне на кримських татар
Depo.Влада
21 вересня 2016 19:31
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час виступу на Генасамблеї ООН, передає depo.ua."

"Ми миролюбна нація. У нас ніколи не було конфліктів - у жодному разі – намірів починати будь-які конфлікти з сусідами. За минулий рік ми послідовно продемонстрували, що готові рухатися вперед по реалізації Мінських домовленостей. Проте, ми постійно стикалися з опором Кремля і його довірених осіб, які роблять все можливе, щоб відкласти мирний процес",- сказав Порошенко.

За його словами, держава-окупант не обмежує себе бойовими діями тільки на Донбасі. Вона також здійснює свою репресивну політику в Криму.

 "Судова та пенітенціарна система в Криму були перетворені Росією в знаряддя репресій. Як це вже було багаторазово в історії, більшість жертв - це кримські татари і українці. Геноцид кримських татар, народу, який вже пережив трагедію депортації 70 років тому, не має повторитись. Росія застосовує засоби психіатричної медицини проти Ільмі Умерова і забороняє діяльність Меджлісу кримськотатарського народу",- додав він.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко сьогодні, 21 вересня, виступає перед членами Генеральної Асамблеї в ході загальнополітичної дискусії в штаб-квартирі ООН.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада