Порошенко розкрив подробиці закону про особливий статус Донбасу

Закон про особливий статус частини Донбасу не несе загрози територіальній цілісності України
Depo.Влада
12 вересня 2014 11:06
ФОТО: depo.ua
Порошенко розкрив подробиці закону про особливий статус Донбасу
Порошенко розкрив подробиці закону про особливий статус Донбасу

Про це заявив президент України Петро Порошенко на міжнародному форумі YES в Києві, передає ДеПо з посиланням на РБК-Україна.

«Всі, кого турбує зміст та суть спеціального закону про особливий статус частини Луганської та Донецької області, там не знайде жодної загрози територіальній цілісності та незалежності України ... Передача влади буде не більше ніж у польських гмінах», - сказав Порошенко.

Він додав, що місцеві органи розпоряджатимуться бюджетом, вирішуватимуть питання мови та інше.

«У той же час головні питання: міжнародна політика, безпека, армія будуть в рамках центральних органів влади», - сказав Порошенко.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України від 10 вересня заявив, що законопроект про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей буде внесений до Верховної Ради вже наступного тижня. Він зазначив, що закон передбачатиме  «чітко статус цих регіонів у складі України»і закликав депутатів підтримати його.

Зазначений закон передбачений  мінськими домовленостями  ,які були досягнуті 5 вересня між Україною і терористичними організаціями «ЛНР» і «ДНР».