Порошенко розповів, хто заважає реформуванню України

Єдине, що не дозволяє говорити про повне перезавантаження влади - це судова гілка влади
Depo.Влада
2 лютого 2015 21:21
ФОТО: depo.ua
Порошенко розповів, хто заважає реформуванню України
Порошенко розповів, хто заважає реформуванню України

Про це Президент України Петро Порошенко заявив під час засідання Національної ради реформ, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Глави держави.

«Ми не маємо права зволікати з її переформатуванням. Поки що вона стоїть, як скеля, об котру будуть розбиватися потужні реформаторські хвилі. Це стосується і правоохоронних органів, і інвестиційного клімату - все, за що ми не візьмемося», - підкреслив Президент.

Глава держави нагадав, що Верховна Рада прийняла в першому читанні закон «Про право на справедливий суд». Прийнятий був і законопроект «Про внесення змін до закону «Про судоустрій». Завершився термін подачі пропозицій до другого читання. За словами Порошенка, негайно треба завершити обговорення і узгодження цих законопроектів.

Крім того, Президент обурений тим, що суди до сих пір не змогли розпочати люстрацію. «У мене стоси доповідей про те, що судді відпустили бійців «Беркута», які розстрілювали людей, судді звільнили від арешту майно злочинців з попередньої влади, які крали у народу України», - зазначив Президент.

Порошенко переконаний, що щоб отримати право на притягнення до відповідальності того чи іншого злочинця, потрібно боротися із судовою системою, з корупцією всередині неї.

«Миритися з цим ми вже далі не можемо», - резюмував президент.

Нагадаємо, раніше Порошенко заявив, що реформи в Україні розпочалися, але щоб суспільство відчуло їх результати, потрібен час.