Порошенко: Рада зробила все для безвізового режиму з ЄС

Президент України Петро Порошенко констатував, що Верховна Рада зробила все для відкриття безвізового режиму між Україною і Євросоюзом
Depo.Влада
15 березня 2016 11:44
ФОТО: depo.ua

Про це президент написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

ПП: Внесений мною як невідкладний законопроект про електронне декларування - ухвалений! Дякую всім, хто доклався до й...

Опубліковано Петром Порошенком 15 березень 2016 р.

Нагадаємо,  що 12 березня президент України Петро Порошенко застосував право вето до закону про електронному декларуванні і направив його у Верховну Раду з пропозиціями, узгодженими з Євросоюзом. Сьогодні парламентарі остаточно ухвалили цей закон з поправками президента

Зокрема пропозиціями президента передбачено:

1. Введення електронного декларування вже в 2016 році, починаючи з вищих посадових осіб, суддів та прокурорів.

2. Кримінальна відповідальність за недостовірні відомості в деклараціях вводиться у 2016 році, як і передбачалося раніше. Водночас саму відповідальність послаблено – вона настає, якщо сума невідповідності перевищує 250 мінімальних заробітних плат (м.з.п.), тобто більше 300 тис. грн. Передбачаються альтернативні до ув'язнення санкції.

3.Запровадження адміністративної відповідальності за недостовірні відомості в декларації на суму від 100 до 250 м.з.п, тобто більше 140 тис. грн.

4. Визначення членів сім'ї декларанта залишається без змін.

5. Для цінного рухомого майна пороги декларування збільшено з 50. м.з.п. до 100 м.з.п., а до видатків до 50 м.з.п.

6. Вилучено вимогу зазначати контрагентів по угодах декларанта. При цьому, на запит НАЗК декларант має їх обов’язково надати.

7. Визначено порядок виправлення декларації: "упродовж семи днів після подання декларації суб'єкт декларування має право подати виправлену декларацію".

8. Визначено обов'язок НАЗК проводити перевірку декларації "на підставі інформації, отриманої від фізичних та юридичних осіб, із засобів масової інформації та інших джерел, про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада