Порошенко: Путін був готовий повністю окупувати Україну

Рік тому Кремль планував повністю окупувати Україну
Depo.Влада
4 червня 2015 10:25
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в посланні до Верховної Ради щодо внутрішньої та зовнішньої політики України, текст якого є в розпорядженні depo.ua.

"Що спливає в пам'яті? Анексовано Крим. Російські бойовики захопили більшу частину Донбасу. Підбурювані Москвою сепаратисти розпалюють проросійські повстання в Харкові, Одесі, інших містах. Кремль готувався до повної окупації України, або принаймні її розчленування, бо знав, що його п'ята колона остаточно знищила українську армію, обеззброїла її, залишила голою та босою", - заявляє Порошенко.

За його словами, в березні 2014 року "до виконання завдань було готово трохи більше 5000 вояків, та й то, якби знайшли пального доїхати на фронт... Деморалізована Майданом міліція розбіглася. На вулицях міст з'явилися півбіди, що ряжені, а біда, - що озброєні особи. Прикриваючись іменами майданівців та добровольців, вони чинили розбій і рекет. "У старому парламенті засідали "регіонали" і комуністи, які з кожним все вище піднімали голови".

"У Державному казначействі панував повний вакуум. Там навіть забули як пахнуть гроші. І це при тому, що за 2010-14 роки за межами України було позичено більше, ніж з 1991 по 2010. До чого я це все пригадую. Щоб правильно спрогнозувати, як воно буде, адекватно оцінити, як воно є, варто іноді згадати, - а як же воно було і від краю якої глибокої прірви ми відскочили", - додав Порошенко.