Порошенко провів останню нараду перед завтрашньою зустріччю в Мінську

Напередодні зустрічі тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, яка відбудеться 2 червня у Мінську, президент України провів розширену нараду з представником України у цій групі.
Depo.Влада
1 червня 2015 21:29
ФОТО: depo.ua

В нараді взяли участь також керівники силових відомств, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

Порошенко наголосив на важливості більш активного залучення представників моніторингової місії ОБСЄ до забезпечення режиму повного припинення вогню та контролю за відведенням важкого озброєння на усій лінії зіткнення.

Особливу увагу президент звернув на необхідності активізації процесу звільнення українських заручників, які перебувають в полоні бойовиків. "Пояснення відсутності прогресу у звільнені українських заручників - не існує", - наголосив Порошенко

Серед іншого, мова йшла про посилення координації з міжнародними організаціями задля полегшення потрапляння гуманітарної допомоги на Донбас з дотриманням всіх міжнародних процедур та більш активне залучення представників Міжнародної організації Червоного Хреста, Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та Бюро демократичних інститутів та прав людини.

Глава держави наголосив на важливості відновлення контролю за українсько-російською ділянкою кордону для унеможливлення потрапляння на українську територію терористів, зброї, наркотиків, контрабандної та контрафактної продукції.

Мітки: порошенко