Порошенко: Провал змін до Конституції означатиме кінець міжнародної проукраїнської коаліції

Про це президент України Петро Порошенко заявив у зверненні, опублікованому на сайті глави Держави.
Depo.Влада
19 липня 2015 10:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

"Окремі фракції, яких я вважав і продовжую вважати своїми партнерами, зненацька атакували мій мирний план. План, який нашими європейськими та американськими друзями та партнерами визнаний як безальтернативний варіант повернення окупованих районів Донбасу під український суверенітет - виключно політико-дипломатичним шляхом", - зазначив Порошенко.

При тому він застеріг, що відмова від змін до Конституції, внесених на виконання Мінських угод, може мати трагічні наслідки для України.

"Бо що означав би провал цієї реформи? Перше - це кінець міжнародної коаліції на підтримку України. Після того - очевидна ескалація насильства на Донбасі, в якій ми з агресором залишилися би сам-на-сам, - заявив глава держави.

При тому на користь майбутніх реформ говорить негативна реакція на наих з бокку Росії, вважає Порошенко.

"Проти ж змін ополчилися Росія та її маріонетки з так званих ДНР та ЛНР. І це вже само собою свідчить про те, що ми з вами на правильному шляху", - констатував український президент, додавши, що реформу підтримали представники місцевого самоврядування, голови та депутати обласних та місцевих рад, Венеціанська комісія, а також міжнародні партнери України.