Порошенко просить уникати загравань з агресором

Чинний президент України Петро Порошенко застерігає від політичних загравань з Росією і наголошує на важливості того, щоб шлях зміни української влади пройшов без внутрішньополітичних потрясінь і зі збереженням євроатлантичного курсу країни

Про це він сказав під час церемонії вшанування пам'яті жертв політичних репресій на території Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили", інформує Depo.ua.

"Наразі треба гідно, без внутрішньополітичних потрясінь пройти шлях зміни влади. І мова йде не про набуття повноважень новообраним президентом України, а й про обрання складу Верховної Ради України, оскільки ворог, не приховуючи, намагається використати цей період політичної турбулентності для того, щоб зруйнувати наші здобутки на шляху реформ і європейської інтеграції", - заявив глава держави.

Він наголосив, що головне завдання, яке стоїть сьогодні перед відповідальними українськими політиками - забезпечення наступності політики реформ, зміцнення інститутів української державності та продовження європейської та євроатлантичної інтеграції.

"Тільки така політика дає можливість гарантувати підтримку наших союзників із Європи, США та інших держав, яку за будь-яку ціну зараз намагається зруйнувати Росія. І нам потрібно це абсолютно чітко розуміти", - сказав президент.

Він також висловив сподівання, що світова спільнота і надалі підтримуватиме український народ.

"Твердо переконаний, що тільки за такої підтримки і завдяки політичному тиску на агресора нам вдасться відновити свій суверенітет, свою територіальну цілісність, повернути український суверенітет і український прапор на кожен шматочок окупованої агресором землі, повернути в Україну Крим, повернути Донбас", - сказав президент.

Порошенко також наголосив, що "не може бути й мови про політичні загравання з агресором" – країною-спадкоємцем тоталітарного режиму.

Нагадаємо, 19 травня Порошенко з дружиною вшанували пам'ять жертв політичних репресій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна