Порошенко просить українців "здавати" Ситнику корупціонерів

Президент України Петро Порошенко закликав співгромадян повідомляти про факти корупції у новостворене Національне антикорупційне бюро (НАБ)
Depo.Влада
16 квітня 2015 15:55
ФОТО: depo.ua

Про це Порошенко заявив під час представлення Артема Ситника на посаді директора НАБ, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Одночасно я хотів би звернутися і до бізнесу, і до всіх співвітчизників. Нам буде дуже складно боротися з корупцією, якщо і надалі буде діяти принцип "мовчати, не повідомляти про факти корупції". Про них треба розповідати не тільки соціологам, але і правоохоронним органам і створеному Національному антикорупційному бюро - і не взагалі про те, як все погано, а з адресатом, паролем і явкою, кредитками, потоками - куди і звідки перераховуються гроші. Якщо ви самі стали жертвою тиску державного органу або з вас вимагають хабар - прохання - не мовчіть", - сказав Порошенко.

За його словами, індульгенцію по боротьбі з корупцією зараз не видають, а той, хто буде видавати - "буде нести відповідальність за українським законом".

"Я дуже сподіваюся, що чиновники найвищого рангу мають відчуття і впевненість щодо невідворотного покарання за вчинення корупційного злочину. Але ми ще на початку цього тривалого процесу боротьби з корупцією", - підкреслив президент.

Нагадаємо, раніше Ситник заявив, що боротьба з корупцією у суддівській сфері, зокрема, у вищих спеціалізованих судах, стане одним із пріоритетів діяльності Національного антикорупційного бюро.