Порошенко просить сінгапурський бізнес більше інвестувати в Україну

Президент Петро Порошенко провів зустріч з міністром закордонних справ та юстиції Сінгапуру К.Шанмугамом. Співрозмовники обговорили питання міжнародної безпеки та розширення сфер економічного співробітництва
Depo.Влада
7 травня 2015 07:57
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави, передає depo.ua.

Президент запросив сінгапурський бізнес збільшити обсяги інвестування в Україну.

У свою чергу, глава МЗС Сінгапуру заявив про підтримку суверенітету та територіальної цілісності України та наголосив на тому, що його країна засудила анексію Криму, як і засуджує будь-які спроби порушення суверенітету інших держав.

Глава держави подякував за підтримку та заявив: "Я є оптимістом, маючи таку підтримку у всьому світі, від різних країн, серед яких і Сінгапур, і я гордий за свій народ, який бореться за мир, свободу та незалежність своєї країни".

Також співрозмовники відзначили перспективність можливої співпраці у рамках Асоціації Держав Південно-Східної Азії АСЕАН.

Президент привернув увагу до масштабної приватизації та заходів для створення нового інвестиційного клімату в Україні: "Наше співробітництво може бути дуже плідним, особливо у галузях логістики, управління, виробництва, авіації та космічних проектах, наукової та військово-технічної співпраці, навколишнього середовища, інформації, комунікаційних технологій та запровадження електронного врядування", - відзначив він.

К.Шанмугам також висловився за розширення співробітництва, особливо - у обміні досвідом державного управління, боротьби з корупцією, економічній та безпековій сферах. Міністр поінформував про програму, за якою урядовці з різних країн приїжджають до Сінгапуру, працюють там деякий час та розробляють свої пропозиції. Він запросив Україну долучитися до такої ініціативи, зазначивши, що її досвід також дуже цікавий для Сінгапуру.

Глава держави подякував за теплий прийом під час його візиту до Сінгапуру у грудні минулого року та особливо відзначив свої враження від відвідання Антикорупційного бюро цієї країни.

Президент передав запрошення президенту та прем'єр-міністру Сінгапуру відвідати Україну з візитом у зручний для них час.