Порошенко просить нардепів подумати над голосуванням за відбитками пальців

Президент України Петро Порошенко відповів на електронну петицію про запровадження голосування народними депутатами за відбитками пальців і попросив парламентарів розглянути цю можливість
Depo.Влада
28 вересня 2015 11:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт Адміністрації президента.

"Як гарант Конституції України я підтримую необхідність невідкладного розв'язання порушеної електронної петиції проблеми забезпечення особистого голосування народними депутатами України. У той же час запропонований вами шлях вирішення питання через електронну систему голосування за відбитками пальців пов'язаний з необхідністю вирішення ряду питань юридичного, матеріально-технічного, фінансового характеру тощо", - відповів глава держави.

За словами Порошенка, особисте голосування депутатів можна забезпечити й іншими шляхами.

Крім того, президент зазначив, що у Верховній Раді вже знаходяться законопроекти про встановлення кримінальної відповідальності за неперсональне голосування.

Порошенко звернувся до голови Верховної Ради Володимира Гройсмана з проханням проханням створити на базі Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України робочу групу для вивчення питання можливості, доцільності та ефективності впровадження електронної системи підрахунку голосів, що працюватиме методом ідентифікації відбитків пальців.

Додамо, що ця петиція за 90 днів набрала майже 30 тис. підписів з необхідних 25 тисяч.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.