Порошенко пропонує продовжити в Україні мандат місії щодо збитого "Боїнга"

Президент України Петро Порошенко пропонує Верховній Раді продовжити до 1 серпня 2017 року термін перебування міжнародної місії захисту розслідування катастрофи рейсу MH-17
Depo.Влада
11 жовтня 2016 17:44
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у законопроекті № 0111 "Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та Королівством Нідерланди про продовження до 1 серпня 2017 року строку дії Угоди між Україною та Королівством Нідерланди про Міжнародну місію захисту розслідування від 28 липня 2014 року, передає Depo.ua.

Документ, текст якого на сайті Ради наразі відсутній, наразі на розгляді у керівництва парламенту.

Довідка Depo.ua: "Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17 Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), був збитий на Сході України 17 липня. На його борту перебували 298 осіб, всі вони загинули.   

Нідерланди і Малайзія запропонували створити міжнародний трибунал у цій справі. Україна підтримала цю ідею. Єдиною країною, яка виступає категорично проти створення трибуналу, є Росія, хоча вона і звинувачує в катастрофі українських військових.

У жовтні 2015 року Міжнародне розслідування вже довело: "Боїнг" був уражений ракетою з установки "Бук" з території, підконтрольної бойовикам.