Порошенко пропонує припинити вантажні перевезення і товарообіг з Кримом

Президент України Петро Порошенко запропонував уряду розглянути питання припинення вантажного транспортного сполучення і припинення товарообігу з окупованим Кримом
Depo.Влада
23 листопада 2015 14:00
ФОТО: depo.ua

Президент звернувся до прем'єр-міністра України з відповідним листом, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Глава держави у листі від 4 листопада також пропонує до прийняття Урядом зазначеного рішення забезпечити тимчасове припинення вантажного автомобільного й залізничного сполучення з тимчасово окупованою територією в обидва напрями.

Президент наголошує, що одним із пріоритетних завдань органів державної влади на сьогодні є визначення моделі подальших відносин України з тимчасово окупованою територією АР Крим.

"Останнім часом суттєво загострилося протистояння між громадськими активістами та окупаційною владою Криму. Порушено низку кримінальних справ проти ініціаторів торговельної блокади Криму. Ініціатори безстрокової акції блокування поставок українських товарів на Кримський півострів, яка розпочалася 20 вересня поточного року, вимагають повністю припинити торговельні відносини з окупованою територією", – аргументує у листі Порошенко необхідність припинення вантажного транспортного сполучення з Кримом.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада