Порошенко прокоментував сварку Авакова та Саакашвілі

Президент Петро Порошенко назвав неприпустимою лайку на Національній раді реформ
Depo.Влада
15 грудня 2015 20:22
ФОТО: depo.ua

Відповідний коментар у вівторок ввечері оприлюднила його прес-служба, передає depo.ua.

"Як президент, гарант Конституції, прав і свобод громадян, я не можу обійти мовчанкою ганебний інцидент, який стався в понеділок на Національній раді реформ", - зазначив Порошенко.

Він зазначив, що дискусія на цьому майданчику "часто виходить гострою й гарячою", бо там стикаються різні точки зору.

"Але в Нацраді, як ніде, неприпустимі груба лайка та образи, - особливо ті, які мають ксенофобський підтекст, зачіпають національну гідність людини, ставлять під сумнів її український патріотизм, пропонують комусь "забиратися з України геть", - вважає  президент.

"Це я запросив до України міжнародну  команду реформаторів,  яка вже встигла стати справді українською не лише за наданими їм паспортами, але й за духом.  І я не шкодую, що ухвалив таке рішення", - заявив він.

"З іншого боку, боротьба з корупцією це не галузь шоу-бізнесу. Я хотів би, щоб ані державні службовці, ані народні депутати не брали участі у подібних "виставах", - додав Порошенко.

"Переконливішим виглядатиме не той, хто скаже красивіше, а хто свою доказову базу подасть до  Національного антикорупційного бюро. (…) Настав час від антикорупційних шоу переходити до антикорупційних справ", - заявив президент.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада