Порошенко відмовився коментувати "ідіотизм" Путіна щодо "дерибану" Донбасу (ОНОВЛЕНО)

Президент України Петро Порошенко заявив, що інформація про те, що він нібито пропонував президентові РФ Володимиру Путіну "забрати Донбас", не відповідає дійсності
Depo.Влада
10 квітня 2015 15:47
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час брифінгу в Одеському морському порту, передає depo.ua.

"Я не збираюся це коментувати. Це абсолютна нісенітниця", - відповів Порошенко на питання, чи була насправді така розмова між ним і президентом РФ. 

При цьому російський журналіст радіо "Ехо Москви" процитував заяву президента Росії Володимира Путіна з Порошенком щодо Донбасу.

"І він (Путін - ред.) сказав, що відповів на це, що Ви звихнулися", - зазначив журналіст, додавши: "Вибачте, я цитую Путіна".

На це Порошенко відповів: "Можна уточнити? Ви не цитуєте Путіна - ви цитуєте якийсь ідіотизм, який потім сам Путін і його прес-секретар знайшли можливість спростувати. І ось моя позиція - я це просто не будуть коментувати. І вам не раджу ні згадувати, ні коментувати".

"Ви ж знаєте, що це не відповідає дійсності. Навіщо ви це робите?" - запитав Порошенко російського журналіста.

Нагадаємо, як писали російські ЗМІ, на закритій зустрічі з бюро правління РСПП Володимир Путін розповів бізнесу, що Порошенко запропонував йому "забрати Донбас" до складу Росії.

"Забирайтеся с Донбасу не означає забирайте Донбас", - відреагували на це в українському МЗС.