Порошенко продовжив мандат місії з розслідування катастрофи MH17

Президент України Петро Порошенко підписав закон №1688-VIII про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та Нідерландами про продовження до 1 серпня 2017 року дії Угоди від 28 липня 2014 року про Міжнародної місії захисту розслідування катастрофи рейсу МН17 авіакомпанії "Malaysian Airlines"
Depo.Влада
10 листопада 2016 12:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

"Ратифікація цієї Угоди створює необхідні правові рамки для подальшої діяльності багатонаціональної Міжнародної місії захисту розслідування, утвореної в липні 2014 року, який буде сприяти якнайшвидшому завершенню розслідування катастрофи рейсу МН17 авіакомпанії "Malaysian Airlines", - пояснюється в повідомленні.

При цьому наголошується, що документ був розроблений Міністерством закордонних справ України та внесений президентом України на розгляд Верховної Ради, після чого парламент схвалив його.

Угода набуде чинності з дати отримання останнього письмового повідомлення про виконання сторонами необхідних внутрішньодержавних процедур.

Нагадаємо, Верховна Рада у жовтні продовжила до 1 серпня 2017 року дію угоди між Україною і Нідерландами про Міжнародну місію захисту розслідування катастрофи літака рейсу МН-17 компанії "Малазійські авіалінії", що сталася в липні 2014 року в Донецькій області. Відповідний законопроект №0111 був схвалений 247 голосами.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада