Порошенко про стан армії: Я можу сміливо дивитись людям в очі

Президент України Петро Порошенко відзначив великий прогрес у забезпеченні ЗСУ станом на сьогодні, у порівнянні зі станом армії минулого року
Depo.Влада
12 жовтня 2015 11:59
ФОТО: depo.ua

Про це президент сказав за зустрічі з військовослужбовцями, передає depo.ua.

"Стан нашої армії слід оцінювати не в статистиці, а в динаміці ... Подивіться, як змінилась армія. Це не лише результат, коли в співпраці з українськими командирами, керівниками Генштабу і "волнетрським десантом" ми змінили речове, медичне, харчове забезпечення. Але й інше - наскільки змінилася комплектація зброєю зараз в ваших частинах, наскільки покращилося забезпечення боєприпасами, логістика, як швидко сьогодні взаємодія відбувається, як швидко ми перекидаємо частини  і підрозділи військо-транспортною авіацією. На це потрібні для підготовки не місяці, не тижні, і вже навіть не дні, а через лічені години військові частини з'являються там, де їх ворог не чекає", - відзначив Порошенко.

Він наголосив, що проблем ще багато і їх потрібно вирішувати, але не слід забувати про досягнення, які були зроблені протягом останнього року.

"Якщо порівнювати, що змінилося сьогодні зранку проти вчорашнього вечора – дійсно, я перший серед незадоволених. Я буду рішече вимагати продовження реформування армії.

Але коли зважуєш, що є нині, і що було рік тому, то відчуваєш - не просто нема чого соромитись, а можна сміливо дивитись людям в очі і пишатися змінами в українському війську", - заявив президент.

"Я далекий від самозаспокоєння і стою перед вами без "рожевих окулярів". Маю повну інформацію, що ще треба зробити. Проблеми, а їх вагон і маленький возик, достеменно відомі мені в найменших деталях і ми вирішуємо їх в щоденному режимі ... Ми вчимося на своїх помилках", - додав він.

 

Більше новин політики читайте у розділі Влада.depo.ua