Порошенко про Конференцію ООН: Україна чітко представила свою позицію

Президент Петро Порошенко повідомив за підсумками участі української делегації у Конференції ООН з питань зміни клімату, що Україна чітко представила свою позицію
Depo.Влада
30 листопада 2015 22:45
ФОТО: depo.ua

"Ми чітко скоординували наші дії в частині реалізації Мінського плану, діяльності Контактної групи і порядку денного наступної зустрічі міністрів закордонних справ "Нормандського формату", – повідомив Петро Порошенко представникам ЗМІ, передає depo.ua з посиланням на прес-службу президента. 

Крім того, за словами Президента, були скоординовані позиції напередодні зустрічі на міністерському рівні у форматі Україна–ЄС–Росія щодо запровадження зони вільної торгівлі України з ЄС, яка має відбутися 1 грудня у Брюсселі.

Також, за словами Петра Порошенка, відбулася відверта і довірлива розмова з Президентом Туреччини Реджепом Ердоганом, яка тривала більше години. Під час зустрічі президентів було домовлено про подальший план дій українсько-турецької співпраці. Зокрема, було обговорено підготовку візиту Глави Української держави до Туреччини, який заплановано на перший квартал 2016 року.

"Ми чекаємо від цього візиту прориву. Буде продемонстрована низка напрацювань в питаннях економічного, політичного та безпекового співробітництва", – відзначив Президент.

Президент повідомив, що відбулися ефективні переговори з новообраними прем’єр-міністрами Австралії та Канади. "В основному, це стосувалося, в тому числі, координації дій щодо продовження санкцій стосовно Росії у випадку невиконання Мінських домовленостей до кінця поточного року", – сказав Президент.

Глава держави зазначив, що усі поставлені завдання перед делегацією під час цього візиту були виконані.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада