Порошенко про Голокост: Це наш спільний біль та незагоєна рана

Президент України Петро Порошенко звернувся до українського народу у зв’язку з Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту
Depo.Влада
27 січня 2016 15:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу голови держави.

Порошенко зауважив, що 27 січня Україна разом з усім цивілізованим світом вшановує жертв Голокосту - однієї з найбільших гуманітарних катастроф XX століття, масового позбавлення життя людей за національною ознакою.

"Для громадян нашої держави це не просто скорботна сторінка історії. Це наш спільний біль та незагоєна рана людської пам’яті", - зауважив Порошенко.

Президент нагадав, що "життя невинно загублених людей - молодих і старих, жінок та чоловіків - було кинуто на кривавий вівтар нелюдської ідеології задля задоволення імперських амбіцій режиму, метою якого було встановлення нового світового порядку на засадах тоталітаризму, мілітаризму та расизму".

Він підкреслив, що цей скорботний день має нагадати просту істину - тільки спільними зусиллями вільних націй, усіх небайдужих людей можливо не допустити у майбутньому страшних злочинів проти людства, убезпечити світ від рецидивів нацизму, проявів імперіалістичної агресії, поширення шовінізму та нетерпимості на етнічному чи релігійному ґрунті.

Порошенко запевнив, що Україна й надалі залишатиметься на позиціях, які сповідує усе цивілізоване людство, та забезпечуватиме підтримку миру, свободи та демократії.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада