Порошенко про боротьбу з корупцією: запрягали довго, а їхати будемо швидко

З 1 грудня розпочинає роботу новий незалежний орган – Національне антикорупційне бюро
Depo.Влада
21 листопада 2015 14:59
ФОТО: depo.ua

Про це президент України Петро Порошенко заявив у зверненні до громадян з нагоди Дня гідності і свободи, передає depo.ua.

"За 10 днів, розпочинає роботу новий незалежний орган — Національне антикорупційне бюро. Його директор і детективи набрані на конкурсній основі. Завершуються ще декілька конкурсів: з відбору антикорупційного спеціального прокурора, з формування Національного агентства із запобігання корупції, завершується пошук 700 нових працівників місцевих прокуратур замість чотирьох тисяч звільнених", -  сказав він.

Порошенко повідомив, що днями передасть до Верховної Ради проект змін до Конституції щодо судової реформи.

"Йдеться про очищення системи шляхом персонального оцінювання кожного судді, про контроль над видатками та доходами суддів, про скасування недоторканості", -  сказав президент.

Також він заявив, що, коли став президентом, не мав нічого для запуску механізму боротьби з корупцією.

"Коли минулого року я зайшов в офіс президента, на моєму пульті не працювала жодна кнопка, якою б можна було запустити механізм боротьби проти корупції. Нові закони, нові інституції, нові люди — от результат першого етапу боротьби. Так, запрягали довго, але їхати будемо швидко", -  сказав Порошенко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада