Порошенко призначив Ситника головою Антикорупційного бюро

Сьогодні президент України Петро Порошенко представив голову Національного антикорупційного бюро - Артема Ситника

Про це повідомляє кореспондент depo.ua.

"Я прийняв рішення оперативно і підписав указ про призначення на посаду директора Антикорупційного бюро Артема Сергійовича Ситника", - заявив Порошенко.

Потім Президент потиснув руку Ситнику.

Нагадаємо, 7 квітня члени Конкурсної комісії з обрання кандидатів на посаду директора Антикорупційного бюро обрали дві кандидатури на цю посаду для подання президенту - Артема Ситника та Миколу Сірого.

При цьому Віктор Чумак, якого називали найвірогіднішим кандидатом на цю посаду, не набрав достатньої кількості голосів.

Довідка: 

Ситник Артем Сергійович народився 19 серпня 1979 року в смт. Компаніївка Кіровоградської області.
Навчався у Національній юридичній академії України ім. Ярослава Мудрого. Закінчив у 2001 році, здобувши червоний диплом.
З 2001 року працював помічником прокурора Ленінського району міста Кіровограда, потім слідчим і старшим слідчим. У серпні 2008 року був переведений на посаду начальника слідчого відділу прокуратури Київської області.
З органів прокуратури звільнився 2011 року. Як пояснив сам Ситник, через "незгоду з політикою режиму Януковича, криміналізацією правоохоронних органів, згортанням боротьби з корупцією, абсолютним непрофесіоналізмом і ангажованістю режимом тодішнього прокурора Київської області".
З 2011 року має адвокатську практику в адвокатській фірмі "Юридичні гарантії". За особистим зізнанням Ситника, "адвокатство для мене - тимчасова робота, до якої я змушений вдатись через незатребуваність державою таких слідчих, як я".
Ситник задекларував за минулий рік 23,5 тис. грн., інші члени родини заробили 113 тис. грн. Дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна склав 218 тис. грн. Претендент також задекларував квартиру 82 кв м., його родині належить земельна ділянка площею 4 сотки у Криму, автомобіль Hyundai Elаntra, ціна якої на ринку становить не менше $16 тис.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна