Порошенко призначив перших публічно відібраних голів РДА на Одещині

Президент України Петро Порошенко призначив перших публічно відібраних голів районних державних адміністрацій (РДА) в Одеській області
Depo.Влада
10 вересня 2015 20:30
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента, передає depo.ua.

"Президент Петро Порошенко призначив голів районних державних адміністрацій Одеської області, перших голів РДА, які були відібрані на посади за відкритою процедурою", - йдеться в повідомленні.

Порошенко також заявив, що старі принципи побудови владної вертикалі скасовуються.

"Всі стверджують про нібито коротку лавку запасних, кадровий ресурс, який влада може запропонувати суспільству. Це помилкова позиція, неприйнятна в умовах нової України. Не треба, як раніше, тасувати одну і ту ж засмальцьовану колоду", - підкреслив він.

За його словами, відсутність досвіду роботи у кандидатів є позитивним моментом, оскільки автоматично скасовує будь-які корупційні зв'язки і підвищує рівень довіри до них.

"Нічого страшного в тому, що в поліцію прийшли 80% людей, які ніколи не мали ніякого відношення до міліції. Це ще й краще, тому що рівень довіри - це ключовий індикатор, який я сьогодні чекаю від кожної структури, де ми робимо кадрове оновлення", - зазначив Порошенко.

За словами голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі, призначені керівники РДА пройдуть спеціалізований тренінг, а також отримають можливість вивчити досвід роботи американських колег.

Зазначимо, відкритим відбором на посади голів райдержадміністрацій обрано і призначено 22 керівників із 26 районів Одеської області. Ще одна кандидатура на узгодженні в Кабінеті Міністрів, 3 посади залишаються вакантними.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua